Rapla Ralli

Rapla ralli tuleb taas

Eesti autoralli meistrivõistluste sarja järgmine etapp sõidetakse 13.-14. mail Raplamaa teedel. Võistluste korraldajate sõnul on ralli planeerimine täies hoos. Tänavuse aasta võistlustrass sisaldab nii traditsiooniks kujunenud ralliradasid, kuid oodata on ka uusi ja põnevaid kiiruskatseid. Uuendusena on sel aastal lisaks metsakatsetele plaanis ka Rapla linnateedel toimuv publikukatse.

Võistluste peakorraldaja Kaido Vilu ütles: „Möödunud aastal toimunud võistlus võeti soojalt vastu nii sõitjate kui ka pealtvaatajate poolt. Koroonaviiruse levikust tingituna oli ralli korraldamine üpriski katsumusterohke, kuid tänu kõikide osapoolte mõistvale suhtumisele saime võistluse edukalt läbi viia.”

„Oleme alustanud rallitrassi detailse planeerimise ja projekteerimisega, mille käigus teeme kindlasti ka teavitustööd kohalike elanike seas, kelle elu ralliga seonduv kuidagi mõjutada võiks. Täpse võistlustrassi saame avaldada alles vahetult enne võistluste algust, kuid püüame omalt poolt teha kõik selleks, et teavitustöö oleks põhjalik ning eesootav võistlus saaks sujuvalt läbi viidud. Küsimuste ja murede korral võib meiega igal ajal ühendust võtta.”

Rapla ralliga seonduvad dokumendid ja info registreerumise kohta avaldatakse lehel www.raplaralli.ee või www.autosport.ee/rallyreg.